VIP služby pre teba Klikni pre viac info Návštevníci v podzemnej expozii Svätá Barborka - krajina bájnej podzemnej ríše Aghartha

Od októbra 2013 funguje v našej prevádzke v „Podzemí pod vežami” v Liptovskom Jáne pravidelný jaskyniarsky krúžok s možnosťou stať sa členom Speleoklubu Nicolaus. Navštevujú ho deti a mládež najmä z obcí Liptovský Ján, Podtureň, Uhorska Ves. 

Navštevujeme ľahké a dostupné jaskyne v Jánskej a Demänovskej doline v Nízkych Tatrách.

Staň sa jedným z nás! Poď s nami na výlet, krúžok a neskôr možno brigádovať na Stanišovskej jaskyni alebo sa stať členom Speleoklubu Nicolaus. 

 

JASKYNIARSKE LETO pre Vás pripravujeme aj tento rok. Vymyslíme cieľ, zabezpečíme skúseného sprievodcu, zaplatíme cestu a aj drobné občerstvenie.

Na toto podujatie pozývame všetky deti so záujmom o prírodu a jej tajomstvá vo veku 8–15 rokov, ale i viac. Výlet je možný po dohode aj pre rodičov resp. pre doprovod. V roku 2013 sa podujatí zúčastnilo 68 detí, spolu sme počas 4 dní navštívili 9 nesprístupnených jaskýň a jednu banskú štôlňu. Deti dostali počas výletov informácie o prírode, jaskyniach a histórii Nízkych Tatier.

Súčasťou programu je aj peší prechod od zastávky k jaskyni v dĺžke do 4 kilometrov. Stretnutie je tradične na autobusovej stanici v Liptovskom Mikuláši, pod reklamou Stanišovská jaskyňa (mestské autobusy č. 1, 6, prímestský do Liptovského Jána) o 8.00, príchod naspäť do 16.00. Potrebná je turistická výstroj s možnosťou oblečenia sa do chladnej jaskyne. Lampy zabezpečí Stanišovská jaskyňa.

plagát na tieto prázdniny

 

Pozrite si fotografie z minulého roka.

 

Bližšie informácie možno získať na telefóne: +421 904 333 613 alebo na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., prípadne na facebooku Stanišovská jaskyňa

 

 

Logo-Stanisovska-jaskynaStanišovská jaskyňa, Jánska dolina

Jaskyňa pre verejnosť
Otvorená denne

Logo-Podzemie-pod-vezamiPodzemie pod vežami, Liptovský Ján

Expozícia života mince
Prežite príbeh jej zrodu

 

 

 

4D - vizuálne služby

Erb-AgharthaAGHARTHA

"Bájna podzemná ríša"
Kde nájdete jej brány?


Legenda o podzemnej civilizácii


View My Stats